Miért foglaljon direktben?
- 5000 Ft extra szállásutalvány(all inclusive ajánlatok foglalása esetén)
- Welcome Drink érkezéskor
- Előre rendelhető szolgáltatások(pezsgő, virágcsokor, torta)
- Masszázs kedvezmény
- Korai be és kései kijelentkezés lehetősége
- Belenus Plázs(márciustól-októberig)
- Elektromos töltőállomás egyszeri használata(saját elektromos autóval érkező vendégeink részére, min. 2 éj. foglalása esetén félpanziós vagy all inclusive ellátás esetén)
A Mikulás ajándéka2013.12.12 10:36:39
December első napjaiban váratlan, de kellemes meglepetés ért bennünket. Az egyik nagyforgalmú szállásközvetítő portál által szervezett, az „Év Szállása” kitüntető címért folyó versenyben szállodánk is eredményesen szerepelt, a díjazottak között végzett. Az itt elért 3. helyezés ebben az országos versenyben számunkra azért is értékes, mivel esetünkben szakmai zsüri által odaítélt díjról van szó, ez az előkelő pozició egyben a szakmai munkánk elismerése is.
Reméljük, hogy a jövőben is igazolni tudjuk majd a kitüntető cím jogosságát és képesek leszünk megfelelni mind a vendégeink által elvárt, mind pedig az önmagunknak meghatározott magas elvárásoknak.