We have been to the hotel at least ten times! We go every early summer and at the end of November! We love it; the waiters greet us as familiar faces and always have a few kind words for everyone!
Loretta Várnagyné HorváthSehr sauberes Hotel, Essen sehr gut, Personal freundlich.
Hansbert KrennOne of the best hotels we've stayed at during our travels (worldwide!!!). Clean, spacious room (superior), excellent wellness area (we didn't even go to the large bath), and the breakfast and dinner offer a wide selection, with the food being incredibly delicious.
Marianna Glück-MolnárVielen Dank,wie immer ALLES TOP, alle Wünsche wurden erfüllt! Sehr Hundefreundlich! Bis bald!
Gabriele ObendraufHarmadszor pihentünk a Belenus Hotelben, és ismét nem csalódtunk. Nagyon kellemes, kényelmes, szép hotel. Kiváló személyzet, akik figyelnek a vendég kívánságára. Az ételek finomak és változatosak, a felszolgálók nagyon figyelmesek, gyorsak.
Szabó Kálmán